Chcę zwrócić towar. Co powinienem zrobić?
Jeśli nasz towar z jakiegoś powodu Ci nie odpowiada, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od daty dostawy. Towar musi być nieuszkodzony, nieużywany, ze wszystkimi metkami i w oryginalnym opakowaniu.

WAŻNE: stroje kąpielowe należy przymierzać tylko na bieliznę, aby uniknąć niehigienicznego zabrudzenia stroju. Towary zabrudzone nie zostaną przyjęte jako zwrot i zostaną odesłane kupującemu.

Wyślij towar, który chcesz zwrócić, wraz z paragonem lub fakturą i wypełnionym formularzem zwrotu na poniższy adres. 

Pieniądze za zwrócony towar zwracamy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Relleciga
ul. Katowicka 159,
43-400 Cieszyn

Formularz zwrotu można znaleźć w wiadomości e-mail lub pobrać tutaj. Wypełnij czytelnie i szczegółowo wydrukowany formularz długopisem. Relleciga.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu towarów, które noszą ślady widocznego używania i nie posiadają błędów produkcyjnych. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zwrotu towaru prosimy o kontakt e-mail pod adresem info@relleciga.pl

Ile mam czasu na zwrot towaru?
Wszelkie towary zakupione na www.relleciga.pl, z których nie jesteś zadowolony, możesz zwrócić do nas w stanie nieuszkodzonym, nieużywanym, ze wszystkimi metkami iw oryginalnym opakowaniu w ciągu 14 dni od daty dostawy. Sprawdzimy otrzymany towar i w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrócimy Ci pełną kwotę.

Czy mogę wymienić towar?
W sklepie relleciga.pl wymiana towaru polega na zwrocie wybranego towaru, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.
Postępuj zgodnie z opisaną procedurą zwrotu towaru.