Data publikacji: 26 czerwca, 2023

W tym roku zostaliśmy partnerem konkursu NIE piękności, lecz najciekawszej osobowości – MISS SŁOWACJI 2023!

Nasze stroje kąpielowe w tym roku zaprezentowaliśmy na finalistkach 27. edycji konkursu Miss Słowacji.

Piękna, utalentowana, inteligentna – oto Daniela Vojtasová, nowa Miss Słowacji 2023. O wygranej w konkursie zdecydowało jej pięć miesięcy starań oraz decyzja jury podczas finałowej GALI 24 czerwca 2023 roku.

zdjęcia:Matej Kalina

Zwieńczeniem 27. edycji konkursu Miss Słowacji była prestiżowa gala emitowana na żywo w telewizji JOJ. Pięciuset gości na sali i setki tysięcy widzów w telewizji z ekscytacją obserwowało przygodę dwunastu Słowaczek, finalistek wyborów Miss Słowacji 2023.

Piękne, młode osobowości, wybitne talenty, mocne charaktery – wszystkie dziewczyny były w tym roku niezwykłe. Każda z nich ma swoją historie, marzenia i cele. Wszystkie zasługiwały na tytuł najpiękniejszej Słowaczki. O wynikach konkursu zdecydowało jury pod przewodnictwem dyrektora konkursu Michaela Kováčika.

Petra Siváková otrzymała tytuł pierwszej Wicemiss, a Sonja Kopčanová została drugą Wicemiss Słowacji 2023.

Niespodzianką wieczoru było przyznanie kolejnego tytułu: dyrektor konkursu Michael Kováčik wręczył tytuł i koronę nowej Miss UNIVERSE Słowacji 2023. Została nią Kinga Puhova, która będzie reprezentować Słowację na prestiżowych wyborach Miss UNIVERSE.

Miss Słowacji 2023, 23-letnia Daniela Vojtasová, I wicemiss Petra Siváková (z lewej), II wicemiss Sonja Kopčanová (1 z prawej) razem z dyrektorem zawodów Michaelem Kováčikiem. Na zdjęciu także Miss UNIVERSE Słowacji 2023 – Kinga Puhová (druga z prawej)

Na pokaz strojów kąpielowych wspólnie z organizatorami konkursu wybraliśmy stroje z kolekcji RELLECIGA TRENDS w kolorze metalicznego brązu, który jest ponadczasowy i elegancki, co idealnie wpasowywało się w klimat gali.

Na widowni, ale i na ekranach można było zobaczyć kostiumy kąpielowe, uzupełnione tunikami i chustami, stworzonymi przez naszą projektantkę i krawcową Ľudmilę Slivkovą.

Wszystkie dodatki do strojów kąpielowych, które mogliście zobaczyć na  finalistkach MISS SŁOWACJI trafią wkrótce do sprzedaży! Możecie spodziewać się zwiewnych, lekkich materiałów i efektownych krojów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Relleciga - Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle