Data publikacji: 27 kwietnia, 2022

Very Peri kolorem roku 2022

Jaki wpływ mają na nas kolory? 

Kolor czerwony kojarzy Ci się z miłością, a niebieski przynosi ukojenie i wspomnienia wakacji nad oceanem? A może w Twojej głowie pojawia się całkiem inna historia, gdy widzisz te dwa kolory?

Jedno jest pewne, wpływają one na nasze samopoczucie, dlatego, że utożsamamy je z emocjami i doświadczeniami, które zbieramy przez całe życie. Ten temat zajmuje naukowców od lat i przyjął się jako psychologia kolorów, z którą mamy do czynienia na co dzień, zaczynająć od designu w jakim utrzymane jest nasze mieszkanie, aż po kolory dzisiejszej stylizacji, które zresztą są niesamowitym narzędziem komunikacji z innymi.

Kolorystyczne trendy 

Kolorystyczne trendy na dany rok również są odzwierciedleniem samopoczucia społeczeństwa i tego z czym przyszło się nam mierzyć.

W zeszłym roku Instytut Pantone, zajmujący się wyznaczaniem kolorystycznych trendów, wyróżnił szarość Ultimate Gray oraz jaskrawożółty Illuminating, które symbolizują nadzieję i pokonanie trudności, co idealnie opisuje emocje podczas światowej pandemii. W tym roku kolorem dominującym na wybiegach i w aranżacji wnętrz został okrzyknięty Very Peri.

Jest to fioletowy wpadający w odcień niebieskiego, któremu nadaje energii odrobina czerwieni. Otaczanie się tym kolorem, pomoże w wyzwoleniu kreatywności i przyjęciu nowej rzeczywistości po powrocie z pandemicznej codzienności. 

Very Peri, a stroje kąpielowe 

W Relleciga od lat obserwujemy kolorystyczne prognozy, które następnie porównujemy z Waszymi preferencjami, czego efektem końcowym jest kolekcja wyróżniająca się niezwykłą świeżością kolorów, tak samo jak i krojów.

W zeszłym tygodniu miał miejsce ważny dla nas dzień, premiera kolekcji na lato 2022. Zainspirowani trendami sięgnęliśmy po pastelowy odcień fioletowego i jesteśmy nim zachwyceni.

  • Pamiętajcie, że ważnym aspektem przy wyborze koloru stroju kąpielowego są: karnacja, kolor włosów oraz upodobania, dlatego Very Peri będzie idealnie kontrastował z oliwkową skórą i blondem (ale nie tylko!).
  • Posiadanie jasnego stroju kąpielowego może budzić wątpliwości, co do trwałości nasycenia koloru, ale nie martwcie się tym na zapas. Dzięki stosowanej przez nas technologii utrwalania kolorów, możecie korzystać z kąpieli w morzu czy ocealnie do woli bez obawy o to, że Wasz strój straci szybciej kolor.
  • Koronkowe, trójkątne miseczki w połączeniu z brazylianami z marszczeniem? A może braletka i wiązane stringi? Stroje kąpielowe z kolekcji Pastels możesz łączyć w dowolny duet. Wszystko zależy od Twojej kreatywności pobudzonej przez kolor roku Very Peri.

Jeśli jeszcze nie miałaś okazji zobaczyć, to koniecznie sprawdź naszą kolekcję Pastels!

A po modowe inspiracje sięgnij na naszego Instagrama: @relleciga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Relleciga - Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle