Data publikacji: 20 lipca, 2023

Festiwal Piękna 2023 – Relleciga oficjalnym partnerem wyborów Miss Supranational, Mister Supranational i Miss Polski!

14-16 lipca 2023 odbył się kolejny Festiwal Piękna. Najpiękniejsze twarze z Polski i całego świata zjechały się do Nowego Sącza, by zawalczyć o tytuł Miss Polski, Miss Supranational i Mister Supranational.

Relleciga po raz pierwszy w historii zaprezentowała na kandydatach i kandydatkach swoje najnowsze kolekcje strojów kąpielowych. Jesteście ciekawi jak wyglądały te trzy dni pełne emocjonujących wrażeń? Zobaczcie relację poniżej!

Miss Supranational 

O koronę Miss Supranational 2023 walczyło 65 kandydatek z całego świata. Polskę reprezentowała Miss Polski 2022 – Aleksandra Klepaczka. 

Na scenie mogliśmy podziwiać występy Shontelle, Sary James Gromee i Sary Chmiel. Uczestniczki Miss Supranational zaprezentowały się w pokazach odzieży oraz w neonowo zielonych strojach kąpielowych Relleciga z kolekcji Neon, w połączeniu z tuniką w brzoskwiniowym kolorze.

Wszystkie kandydatki wyglądały pięknie, jednak tytuł Miss Supranational 2023 mogła otrzymać tylko jedna z nich. Wyniki prezentowały się następująco:

Tytuł IV Wicemiss otrzymała Ngan Dang Thanh z Wietnamu.
III Wicemiss została Emma Rose Collingridge z Wielkiej Brytanii
II Wicemiss – Sancler Frantz z Brazylii
I Wicemiss ogłoszono Pauline Amelinckx z Filipin
Tytuł Miss Supranational 2023 otrzymała Andrea Aguilera z Ekwadoru. Serdecznie gratulujemy!

Galę Miss Supranational razem z pokazem strojów kąpielowych Relleciga możecie zobaczyć tutaj.

Miss Polski 

O tytuł najpiękniejszej Polki ubiegały się 32 kandydatki. Prestiżowa gala była emitowana na żywo w telewizji Polsat. Gospodarzami wydarzenia byli Ilona Krawczyńska, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Na scenie wystąpiła Blanka, Kasia Moś i Filip Lato.

Na pokaz strojów kąpielowych przygotowaliśmy różowe i pomarańczowe stroje z kolekcji Neon. Całość uzupełniła długa wiązana spódnica w tym samym kolorze.

Wyniki konkursu Miss Polski 2023 prezentowały się następująco:

IV Wicemiss: Martyna Rurańska (dolnośląskie)
III Wicemiss: Patrycja Jarocka (lubelskie)
II Wicemiss: Dominika Staniaszek (mazowieckie)
I Wicemiss: Julia Marcinkowska (wielkopolskie)
Miss Polski 2023 została Angelika Jurkowianiec z województwa opolskiego!

Angelika pochodzi z Namysłowa, studiuje analitykę medyczną i pracuje w klinice stomatologicznej, a w przyszłości chce zostać specjalistką ds. marketingu i project management w branży modowej. 

Mister Supranational

W tym roku zostaliśmy również partnerem wyborów najprzystojniejszego mężczyzny – Mister Supranational 2023! O koronę zawalczyło 35 reprezentantów z całego świata. Polskę reprezentował Daniel Tracz – uczestnik szóstej edycji programu “Top Model”.

Kandydaci zaprezentowali się w kąpielówkach męskich Relleciga w kolorze królewskiego błękitu.

Gospodarzami wieczoru byli: Jo Ann Strauss i Martin Fitch. Tegoroczne wybory Mister Supranational uświetniły występy takich gwiazd jak: Daria Marx, Monika Lewczuk, Effy czy Mattia Rosiński z zespołem BEMY. W skład jury konkursu weszli: Luis Galvez Blanco – Mister Supranational 2022, Marcelina Zawadzka, piosenkarka Shontelle, Srinidhi Ramesh Shetty – Miss Supranational 2016 oraz nowa Miss Supranational 2023 – Andrea Aguilera.

Do finałowej piątki wyborów Mister Supranational 2023 trafili: Mister Kamerunu, Mister Korei, Mister Brazylii, Mister Holandii i Mister Hiszpanii. Ostatecznie korona trafiła do Mistera Hiszpanii – Ivána Álvareza.

Całą galę Mister Supranational 2023 możecie obejrzeć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Relleciga - Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle