Data publikacji: 20 marca, 2018

5 sprawdzonych sposobów, by wypracować idealne pośladki przed sezonem plażowym!

Pogoda za oknem jeszcze nie rozpieszcza, ale zanim się obejrzysz, jedna z najpopularniejszych pór roku – lato – znów nadejdzie. Masz jeszcze wystarczająco dużo czasu, aby wypracować wymarzoną formę na wakacje. A ponieważ Relleciga nigdy nie zostawi Cię na lodzie, zebraliśmy dla Ciebie kilka świetnych ćwiczeń i wskazówek, dzięki którym latem na plaży lub na basenie będziesz zachwycać swoją formą. Dzisiaj skupimy się na jednej z najseksowniejszych części kobiecego ciała – pośladkach. Załóż ciuchy do ćwiczeń i zaczynamy!

Piękne pośladki dzięki ćwiczeniom z obciążeniem własnego ciała w domu. Potrzebujesz tylko 20 minut dziennie.

Poniższy filmik, który przetestowaliśmy i polecamy, jest idealny dla wszystkich kobiet, które nie mają czasu na pójście na siłownię i mogą poświęcić maksymalnie 20 minut dziennie na ćwiczenia. Pamela Reif to niemiecka trenerka fitness, która uwielbia zdrowy tryb życia. W swoim filmie pokaże Ci, jak osiągnąć jędrne i pełne pośladki dzięki kilku świetnym ćwiczeniom z obciążeniem własnego ciała. O tym, że filmy z jej ćwiczeniami dają super efekty, świadczy nie tylko liczba pozytywnych komentarzy, ale także prawie 20 milionów wyświetleń.

Jędrna i seksowna pupa dzięki ćwiczeniom na siłowni

Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które nie potrafią zmotywować się do ćwiczeń w domu i wolisz trening na siłowni, poniższy film jest dla Ciebie. Mimo, że chodzisz na siłownię regularnie, nie jesteś pewna, które ćwiczenia pomogą Ci osiągnąć piękne pośladki? W poniższym filmiku znajdziesz 10 ćwiczeń, które na pewno Ci się spodobają i dadzą super efekty. 

Trenuj z seksowną Jen Selter – czyli Booty Queen

Jeśli nie liczyć Kim Kardashian, modelka i fitness diva Jen Selter ma chyba najsłynniejszy tyłek na świecie. Jej pośladki są naturalnie wypracowane i w przeciwieństwie do wspomnianej Kim, „nieulepszone” skalpelem chirurga plastycznego. Dlatego, jeśli mamy polecić kogoś, kto pokaże Ci świetne ćwiczenia na pośladki, z czystym sumieniem zaproponujemy Jen Selter, zwanej też Booty Queen (królową pośladków).

Znaleźliśmy dla Ciebie NAJLEPSZE aplikacje z ćwiczeniami na pośladki!

Żyjemy w czasach, w których prawie każdy kieruje się zasadą „bez telefonu ani rusz!” Możesz pobrać na swój smartfon aplikację, która nie tylko zawsze przypomni Ci o treningu, ale także nauczy Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i stanie się Twoim „kieszonkowym trenerem fitness”. Aby zaoszczędzić Twój czas, przetestowaliśmy dla Ciebie kilka aplikacji. Wybraliśmy 2 najlepsze:

1. Daily Butt Workout – Fitness

Jeśli Twoja znajomość języka angielskiego nie jest najlepsza, będziesz zadowolona z faktu, że aplikacja jest także w języku polskim. Kolejną zaletą są filmiki pokazujące poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jednak aplikacja ma dość przestarzały wygląd, więc jeśli doceniasz piękną szatę graficzną, mamy dla Ciebie propozycję numer 2.

Aplikacja Daily Butt Workout – Fitness na iOS | Aplikacja Daily Butt Workout – Fitness na Androida

2. Butt Workouts and Fitness App

W aplikacji ćwiczenia pokazuje animowana kobieta z przyjemnym głosem. Szata graficzna wygląda tu o wiele lepiej niż w poprzedniej aplikacji, jednak dla niektórych wadą może być to, że wirtuana trenerka mówi tylko po angielsku.

Butt Workouts and Fitness App na iOS | Butt Workouts and Fitness App na Androida

Seks lub tak zwany fitness w łóżku

Ostatnia rada, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, może być nieco nietypowa i nie spodziewałaś się jej na tej liście, ale uwierz mi, jest świetna. Jak już dobrze wiesz, kochanie się z partnerem jest korzystne dla Twojego ciała z wielu powodów. Nie tylko wzmacnia związek czy łagodzi stres, ale też modeluje sylwetkę. Prawdopodobnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo angażujesz i wzmacniasz mięśnie podczas chwil bliskości z partnerem. Naprawdę świetna rada na zakończenie, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Relleciga - Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle