Witamy na oficjalnej stronie sklepu internetowego RELLECIGA®, W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe stroje kąpielowe o różnych wzorach, kolorach i krojach, które podkreślają piękno kobiecego ciała. Kładziemy szczególny nacisk na jakość użytych materiałów, produkcję oraz niepowtarzalność każdego egzemplarza. W naszym e-sklepie znajdziesz swój wymarzony strój kąpielowy, w którym poczujesz się komfortowo i kobieco.

Do produkcji strojów kąpielowych RELLECIGA używamy trwałych, ekskluzywnych materiałów, takich jak włoska lycra, która charakteryzuje się jedwabistą miękkością. Stosowane przez nas barwniki są w 100% przyjazne dla środowiska - oznacza to, że są bezpieczne dla zdrowia i nie zawierają szkodliwych składników. Wszystkie stroje kąpielowe są zabezpieczone metodą ochrony koloru, co gwarantuje, że strój kąpielowy zachowa żywy kolor nawet po wielokrotnym użytkowaniu. Metalowe części naszych strojów kąpielowych są poddawane galwanizacji - specjalnej obróbce powierzchni, która zapewnia długotrwały połysk, ale przede wszystkim chroni metalowe części przed rdzą i utlenianiem.


RELLECIGA® 
to nie tylko stroje kąpielowe, to styl. Dołącz do naszej społeczności „maniaków strojów kąpielowych” i ciesz się z nami latem!

Facebook: 
https://www.facebook.com/Relleciga-Polska-105021648658364

Instagram: 
https://www.instagram.com/relleciga.pl/